Zaznacz stronę

Niepubliczne Przedszkole Bajeczka powstało 03.09.2012 roku z przekształcenia alternatywnej formy opieki nad dziećmi Klubu Malucha Bajeczka. Od początku działania naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do rodziców, dla których przedszkole to nie tylko nadzór dorosłego nad grupą dzieci, ale miejsce radości, zabawy, nauki i rozwoju zainteresowań, które z czasem mogą przerodzić się w życiowe pasje.

Dzięki profesjonalnej i pełnej zapału, młodej kadrze  Bajeczka jest miejscem bezpiecznym i przyjaznym, a każdy dzień dziecka w przedszkolu jest nową niezapomnianą przygodą. Priorytetem jest  dla nas realizacja podstawy programowej przygotowująca dzieci do poradzenia sobie w późniejszej edukacji szkolnej przy jednoczesnym rozwijaniu ciekawości świata i zainteresowań naszych wychowanków. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych zajęć dodatkowych. Są one realizowane każdego dnia przez nasze Panie, ale także przy współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin m.in.: psycholog, logopeda, nauczyciele języka angielskiego i francuskiego, nauczyciel rytmiki, instruktor tańca, katecheta i trener sportowy. Pozwalają one urozmaicić codzienne zajęcia wychowawczo-edukacyjne, a także pobudzą w dziecku ciekawość poznawania nowych rzeczy i rozwijania przyszłych pasji.

Praca naszego Przedszkola oparta jest na zasadzie ciągłej współpracy z rodzicami, gdyż ich wiedza o dziecku, preferowany system wartości oraz światopogląd są dla nas najważniejsze. Bajeczka to wyjątkowe miejsce zarówno dla dzieci jak też rodziców, którzy mają realny wpływ na kształt i formę sprawowanej opieki.

przedszkole monki