Zaznacz stronę
<div align="center"> <a href="http://www.bajeczkamonki.pl"><button class="button-menu4">Start</button></a> <div class="dropdown"> <a href="http://bajeczkamonki.pl"><button class="dropbtn">Przedszkole</button></a> <div class="dropdown-content"> <a href="http://bajeczkamonki.pl/o-nas/">O nas</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/kadra/">Kadra</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/grupy/">Grupy</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/organizacja/">Organizacja</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/program/">Program</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/misja/">Misja</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/zajecia/">Zajęcia</a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/plan-dnia/">Plan dnia</a> </div> </div> <a href="http://bajeczkamonki.pl/rekrutacja"><button class="button-menu2">Rekrutacja</button></a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/galeria"><button class="button-menu">Galeria</button></a> <a href="http://bajeczkamonki.pl/kontakt"><button class="button-menu3">Kontakt</button></a> </div>

Rekrutacja: wolne miejsca w grupach

wrz 16, 2016

Szanowni rodzice, ale przede wszystkim osoby rozważające zapisanie swoich dzieci w przeszłych latach do Niepublicznego Przedszkola Bajeczka. Rekrutacja do naszego przedszkola odbywa się ciągle i zależy tylko od zasady „kto pierwszy ten lepszy”. W tym roku w trakcie rekrutacji do najmłodszej grupy, równolegle ruszyły zapisy do najmłodszych grup kolejnych roczników i tak: – na rok szkolny 2017/2018 w grupie 3latków zostały tylko 3 wolne miejsca – na rok szkolny 2018/2019 w grupie 3latków zostały 2 wolne miejsca. Co więcej mamy już pierwsze zapisy na rok szkolny 2019/2020.

Zasada zapisania dziecka jest bardzo prosta, wystarczy donieść do siedziby przedszkola kartę zgłoszeniową i zapłacić wpisowe co daje 100% pewności zachowania miejsca w wybranej grupie. Zachęcamy więc osoby, które są zdecydowane o kontakt już teraz. Tak sprawna rekrutacja jest dla nas niezwykle nobilitująca i tym samym jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie, którym nas Państwo obdarzacie. Mobilizuje nas to do jeszcze lepszej pracy i szukania coraz to nowych pomysłów na urozmaicenie pobytu państwa dzieci w naszym przedszkolu.

Z poważaniem Dyrekcja N.P Bajeczka